Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 03.06.2015, 23:53
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Jest to samo grane co za Smudy. Jedyna różnica jest taka, że Smuda był nie lubiany wśród kibiców.
No i Smuda miał wyniki, a po samych wynikach z 2015 lądujemy w okolicach strefy spadkowej.

Moskal stara się zaczarować sytuację to co dziś powiedział po meczu to jakieś kuriozum. Facet żyje w równoległej rzeczywistości.