Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 03.06.2015, 23:36
Bo w druznie nie ma czegos takiego jak keidyś tam

czyli "zapie*dlalamy i jezdzimy na dupach niech sie krew poleje"

teraz takie Jankowskie czy Stilicie bardziej dbaja o swoj wyglad i prezentacje na boisku niz o to zeby przeciwnika zgniesc.Jak kiedys za SObola czy Baszcza.To bylo pilakrze,wojownicy.

Kazia Moskala szanuje ,ale sam nie wiem co z Wisła pod jego trenerką,za malo czasu,ale jakies forumowe pisklaki juz chca go zwlaniac.W glowe sie puknijcie,jak chcecie kolejngo Albina Mikulskiego.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI