Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 03.06.2015, 23:22
INZAGHI napisał(a):Wyświetl post
Mam pytania do kumatych:
1. Dlaczego w tym roku nie opłacało się grać w pucharach?
2. Które gremium zadecydowało o miejscu poza pierwszą czwórką?
3. Kto przekazał decyzję piłkarzom?
4. Którzy piłkarze wiedzieli o decyzji.
5. Czy piłkarze wiedzą, że widać było że napastnicy nie chcą trafić do bramki, obrońcy symulują interwencję przy straconych bramkach, dośrodkowania z wolnych i rogów nie mogły nikomu zrobić krzywdy?
1. Ponieważ wynajęcie czarteru oraz zakwaterowanie drużyny np w Kazachstanie lub Azerbejdżanie dobiło by wieko od trumny. Organizacja meczu z Kazachskim zespołem u siebie w środku tygodnia, nie dałaby większej publiczności niż 8-9 tys.. Krótko mówiąc, puchary zaczęły by owocować zyskiem na czysto dopiero po awansie do grupy a do tej z taką grą i składem byśmy nie awansowali.

2. Wychodzi na to, że góra. Dobra mina do złej gry. Gaszyński miał wyjść i powiedzieć ''nie gramy o puchary ale przychodzie na mecze''?
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując