Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 03.06.2015, 23:17
k...rwa człowiek specjalnie nie kupił karnetu żeby wchodzić na pojedynczych wejściówkach tak żeby do kasy wpłynęło więcej $ a te ....eczki / gwiazdeczki tak mi plują w twarz. To jest k...a skandal ! Buchalik to chyba musi każdemu odpalać ze swojej wejściówki bo to jest k..a nie pojęte jak ten gość może być bramkarzem Wisły Kraków ! On się k...a do Odry nie nadaje. Czuje się jak frajer ! A to skandowanie na końcu nic się nie stało do tych paparuchów jest kolejnym skandalem. Głaszczmy ich dalej k...a !
Odpowiedz cytując