Wyświetl pojedynczy post
INZAGHI
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Bar mleczny Korova

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 03.06.2015, 23:13
Mam pytania do kumatych:
1. Dlaczego w tym roku nie opłacało się grać w pucharach?
2. Które gremium zadecydowało o miejscu poza pierwszą czwórką?
3. Kto przekazał decyzję piłkarzom?
4. Którzy piłkarze wiedzieli o decyzji.
5. Czy piłkarze wiedzą, że widać było że napastnicy nie chcą trafić do bramki, obrońcy symulują interwencję przy straconych bramkach, dośrodkowania z wolnych i rogów nie mogły nikomu zrobić krzywdy?
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
Odpowiedz cytując