Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 03.06.2015, 23:10
1906% racji, kolejny jawny sabotaż i kpina z wszystkich, którzy zjawili się na R22 i jaki efekt? Głaskanie po czterech literach. Kasę prędzej czy później i tak dostaną, więc mogli okazać chociaż odrobinę przyzwoitości i nie podkładać się kolejnym rywalom. Ale po co, skoro "Czy wygrywasz czy nie..." i tak będzie, czyli kibice zadowoleni.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując