Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22350
Stary 03.06.2015, 23:08
Ciekawe, co zrobi Stilić w meczu z Lechem, będzie się starał dla nowego pracodawcy (Legia) czy jednak zleje sprawę będąc "lojalnym" wobec poprzedniego pracodawcy przy tym nadal olewając Wisłę?
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując