radek2323 napisał(a):

|
Lepiej ze nas nie ma w tych pucharach wstyd by był jak nic. Martwmy sie o następny sezon szykuje sie walka o utrzymanie niestety ... Boże jak ten klub upadł płakać sie chce ..... :(
|
Boże, a na meczu byłes? dołożyłeś swoje 40 zł do budżetu , aby Wisła przestała pikować w dół?
sezon temu tez prorokowaliście spadek, badz walke o utrzymanie...