Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 03.06.2015, 23:06
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej ze nas nie ma w tych pucharach wstyd by był jak nic. Martwmy sie o następny sezon szykuje sie walka o utrzymanie niestety ... Boże jak ten klub upadł płakać sie chce ..... :(
Boże, a na meczu byłes? dołożyłeś swoje 40 zł do budżetu , aby Wisła przestała pikować w dół?

sezon temu tez prorokowaliście spadek, badz walke o utrzymanie...


Odpowiedz cytując