|
Senior Member
Offline
|
#37

03.06.2015, 22:58
|
kominek napisał(a): 
|
jestem kibicem wisły potem kibicuje zgodą i szlak mnie trafia jak gniazdowy skanduje jeszcze jeden a potem klaszczemy wołamy chodźcie do nas nic się nie stało . Otóż stało się prze.....jebali kolejny mecz i powinni dość gwizdy
|
Dokładnie.
|
|