Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22349
Stary 03.06.2015, 22:57
filemon napisał(a):Wyświetl post
Bieszczad za Buchalika czy Lech za Urygę to nie byłyby stratne zmiany na pewno. Dodaj Kuczaka za Brożka, bo wpływ na defensywę ma mały i już jest trzech. Nie mówię, żeby wypuścić 11 młodych, bo to bez sensu, tylko żeby dać komuś szansę.
Na szansę trzeba zasłużyć. Jeżeli Uryga wygrywa rywalizację z Lechem, to nie najlepiej to o tym ostatnim świadczy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując