Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 03.06.2015, 22:53
Jestem kibicem Wisły potem kibicuje zgodą i szlak mnie trafia jak gniazdowy skanduje jeszcze jeden a potem klaszczemy wołamy chodźcie do nas nic się nie stało . Otóż stało się prze.....jebali kolejny mecz i powinni dość gwizdy
Odpowiedz cytując