Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1028
Stary 03.06.2015, 22:21
Proszę Państwa, chciałbym abyśmy się przyjrzeli bramce nr.2 dla kuchenek, konkretnie wspaniałej walce o pozycje zawodników z Zabrza, o numerach koszulek 11 i 26.

http://ekstraklasa.tv/bramki/gornik-...lainena/qgr4k3

Minuta 11:27, 11 kryje powietrze a 26 Hamalainena.

Minuta 11:29, 11 stoi jak słup soli i rozmyśla o jutrzejszym dniu. 26 wpada na pomysł aby dotlenić płuca. Postanawia więc podbiec na ok. 5 metrów do przodu zostawiają napastnika rywali nie pilonowanego przez kilka sekund. O dziwo gdy kończy przebieżkę na 16 metrze boiska Hamalainen dostaje piłkę. Co za zbieg okoliczności. W tym czasie nr. 11 zrobił 3 kroki aby odsunąć się od fina.

Minuta 11:31, nr. 26 kończy pętlę biegnąc z powrotem do nr. 19 gości. Co za pech, nie zdąża. W tym czasie nr. 11 zrobił kolejne 3 kroki w miejscu.

Hmmmm, cóż za walka do upadłego bark w bark, walka na całego, rysowanie murawy. Hit ekstraklay!
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując