Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 03.06.2015, 22:21
Zagrali piętnaście minut dla skautów a potem już tylko "walczyli" o puchary.
Śmierdziało ustawką na kilometr.
Rzygać się chce.

Stlić zaliczył dziś najbardziej spektakularną pomeczową ucieczkę do szatni od czasu żwawego marszu Sobola w kierunku pawilonu medialnego.

Z punktu widzenia sportowego Wisła potrzebuje nowego otwarcia. Wprowadzenia zawodników głodnych sukcesów zamiast zasłużonych gwiazd dogorywających przed emeryturą.
Potrzebuje zmiany pokoleniowej.
Tylko kto, jak i za co ma to zrobić ?
Odpowiedz cytując