bridgeburner napisał(a):

Wszyscy poza Arkiem wypier.dalac!
dziekuje, dobranoc
|
A przecież to on skomentował kiedyś plany nowego prezesa, że tych pucharów nie widzi ...
Można się więc było spodziewać... ale i tak nieźle się musieli natrudzić, żebysmy tych pucharów nie zobaczyli.