|
Lepiej ze nas nie ma w tych pucharach wstyd by był jak nic. Martwmy sie o następny sezon szykuje sie walka o utrzymanie niestety ... Boże jak ten klub upadł płakać sie chce ..... :(
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|