|
Grający jeszcze większa pytę od Nas Śląsk wygrywa po jednej klarownej sytuacji (chociaż na dobrą sprawę akcja powinna być skasowana jak nie przez Burligę to Buchalika)... krew człowieka zalewa.
Semir niech już lepiej idzie tam, gdzie płacą na czas, może odnajdzie nową motywację do gry w piłkę.
Najgorsze jest to, że pewnie zwolnią Kazka, którego też już powoli zaczyna krew zalewać jak widzi, co wyprawiają nasze gwiazdki.
|