filemon napisał(a):

|
Mam nadzieję, że chociaż jacyś młodzi pograją w Poznaniu.
|
Już grali w pucharze Polski. Dajcie spokój z tymi młodymi. Są jeszcze bardziej chujowi i tyle. Jakby takie talenty były to by od razu ktoś wskoczył do składu jak Błaszczykowski kiedyś.