Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22344
Stary 03.06.2015, 21:40
filemon napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że chociaż jacyś młodzi pograją w Poznaniu.
Już grali w pucharze Polski. Dajcie spokój z tymi młodymi. Są jeszcze bardziej chujowi i tyle. Jakby takie talenty były to by od razu ktoś wskoczył do składu jak Błaszczykowski kiedyś.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując