Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 03.06.2015, 21:38
Nadal glaskajcie Kazia. szacunek do niego mam wielki ale trenerem jest slabym. Jaki ma bilans po Smudzie? Jesli my na slaby Slask wychodzimy 3 defensywnymi pomocnikami to ja nie chce wiedziec jak zagramy z Lechem. Ostoja na ataku? Zenada. Zero stabilizacji skladu. Co mecz to wygibasy . Nie wiedzialem ze to kiedys powiem ale chyba zatrsknilem za Smuda
Odpowiedz cytując