mam na myśli teksty że "zrobi" Jowy i wraca na scenę , w d..e ma politykę itd , a zmienność poglądów zauważyłem dużo wcześniej , jeszcze raz , nic nie przesądzam , bacznie obserwuję , co do Jarkacza zgoda , mistrz , ale to inny kaliber, poza konkurencją , Pawłowicz nie wspominam , podobnie jak Czarneckiego
tak na szybko z se
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka...ne_617254.html
http://niezalezna.pl/67624-pawel-kuk...-swojej-partii