Wyświetl pojedynczy post
lukas14
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17308
Stary 03.06.2015, 16:43
zdecydowanie nie za taka kase , w grudniu koncza im sie kontakty , i pozatym mysle ze maki byli by lepis niz sarki i guerrier na bokach .
Odpowiedz cytując