Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 03.06.2015, 12:59
"I nawet jeśli będzie źle, MY nigdy nie poddamy się!".

A co do wyniku... naiwnie liczę na efektowne, pewne zwycięstwo w ostatnim meczu na przed własną publicznością.
Odpowiedz cytując