filemon napisał(a):

To, że nie ma sponsora na koszulce oznacza raczej, że nie będzie sponsora, niż to, że jest, tylko się na razie ukrywa. Niestety. Ale podoba mi się Twój optymizm, kupuje go
|
Pojawiały się już takie głosy na Facebooku. Jestem pazerny na wszystkie optymistyczne plotki, ale raczej brakuje tam Tf tylko dlatego, że nadal toczą się rozmowy z potencjalnymi sponsorami.