Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4168
Stary 03.06.2015, 10:43
filemon napisał(a):Wyświetl post
To, że nie ma sponsora na koszulce oznacza raczej, że nie będzie sponsora, niż to, że jest, tylko się na razie ukrywa. Niestety. Ale podoba mi się Twój optymizm, kupuje go
Pojawiały się już takie głosy na Facebooku. Jestem pazerny na wszystkie optymistyczne plotki, ale raczej brakuje tam Tf tylko dlatego, że nadal toczą się rozmowy z potencjalnymi sponsorami.
Odpowiedz cytując