To i może Arka Piecha

Dajcie spokój z tymi Makami, ich gra(przynajmniej jednego) nie sprawiła, że GKS Bełchatów utrzymał się w Ekstraklasie. A i podejrzewam, że sam GKS za darmo ich nie puści, nawet gdyby(sposnor się wycofał całkowicie z piłki) to czy oni przyjdą tu grać za 20 tys. maks miesięcznie?