Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17303
Stary 03.06.2015, 08:57
To i może Arka Piecha Dajcie spokój z tymi Makami, ich gra(przynajmniej jednego) nie sprawiła, że GKS Bełchatów utrzymał się w Ekstraklasie. A i podejrzewam, że sam GKS za darmo ich nie puści, nawet gdyby(sposnor się wycofał całkowicie z piłki) to czy oni przyjdą tu grać za 20 tys. maks miesięcznie?
Odpowiedz cytując