Temat
:
[35 kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 31 maja, godz. 15:30
Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
154
03.06.2015, 08:54
Ja uważam, że naszym problem nie jest bramkarz, tylko skuteczność w ataku. Wyżywanie się na Buchaliku jest moim zdaniem nie na miejscu. W Warszawie miał przecież niezłe interwencje.
TSWthedues
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSWthedues
Znajdź inne posty napisane przez TSWthedues