emj10 napisał(a):

Powiem tak. Odnośnie koreańskich aut znajomy ma salon Hyuandaia.
...
W tej cenie (ok. 70 tys. zł z wyprzedaży roczników) to auto nie ma większej konkurencji.
|
Dawaj namiar na tego znajomego - jak to nie jakaś golizna to za 70 patyków chętnie wezmę w leasing
