Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 16. Wiosna 2015.
Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline
#
1082
03.06.2015, 06:30
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 2:1 (1:1)
SKŁAD: Buchalik - Burliga, Głowacki, Guzmics, Jović - Stilić, Jankowski, Boguski, Dudka, Guerrier - Brożek Paweł
ZMIANY: Barrientos, Stepiński, Garguła
STRZELCY: Stilić, Paweł Brożek
KOMINEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KOMINEK
Znajdź inne posty napisane przez KOMINEK