silver03 napisał(a):

|
Oglądnąłem sobie powtórkę bramki. Buchalik nawet nie próbował zawalczyć siłowo z Saganem, nasz bramkarz jest tragicznie bojaźliwy. Zupełna odwrotność np. Pareiko, który potrafił rozpierdzielać ludzi w polu karnym.
|
To był spalony a nie faul na bramkarzu, więc wystarczy że Saganowski zasłaniał Buchalika.
wolfu napisał(a):

|
nie ma co roztrząsać, drugiego Pareiki pewnie przez lata świetlne nie będzie na Reymonta
|
Jest Miśkiewicz i on w zupełności nam wystarczy, o ile będzie grał.