Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 02.06.2015, 18:49
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Oglądnąłem sobie powtórkę bramki. Buchalik nawet nie próbował zawalczyć siłowo z Saganem, nasz bramkarz jest tragicznie bojaźliwy. Zupełna odwrotność np. Pareiko, który potrafił rozpierdzielać ludzi w polu karnym.
To był spalony a nie faul na bramkarzu, więc wystarczy że Saganowski zasłaniał Buchalika.

wolfu napisał(a):Wyświetl post
nie ma co roztrząsać, drugiego Pareiki pewnie przez lata świetlne nie będzie na Reymonta
Jest Miśkiewicz i on w zupełności nam wystarczy, o ile będzie grał.
Odpowiedz cytując