Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17296
Stary 02.06.2015, 16:46
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Piecha bym sprowadził.Chyba legia za niego fortuny nie chce ?
Po pierwsze ma dostać kolejną szansę w Legii, a po drugie dostaje na rękę 50 tys. miesięcznie (dla porównania Stilić ma obecnie 35 tys.).

Zdecydowanie bardziej korzystnie w stosunku do Wisły wyglądaliby Goncerz lub Sekulski.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując