AYALA napisał(a):

|
Piecha bym sprowadził.Chyba legia za niego fortuny nie chce ?
|
Po pierwsze ma dostać kolejną szansę w Legii, a po drugie dostaje na rękę 50 tys. miesięcznie (dla porównania Stilić ma obecnie 35 tys.).
Zdecydowanie bardziej korzystnie w stosunku do Wisły wyglądaliby Goncerz lub Sekulski.