Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4144
Stary 02.06.2015, 14:09
Byle nie dojebali jakimś oczojebnym sponsorem... zawsze można wpasować logo w barwy klubu (jak Lechia) a boję się, że np. jakiś niebiesko-zielony na przykład napis zniszczyłby cały efekt.
Odpowiedz cytując