|
Ja jade z Lubelszczyzny na mecz. Jade dla Wisły dla mojego ukochanego klubu. Zal patrzec jak niektorzy kibice z okolic Krakowa(a na pewno jest was wielu nie tylko 10k ludzi co bedzie na meczu) nie wspieraja swojego klubu w tych trudnych momentach. Kazdy kibic jest na wage zlota kazda zlotowka jest potrzebna. Chcemy znowu wielkiej Wisly to pomozmy chodzac na mecze kupujac bilety. Wspierajmy swoj ukochany klub zebysmy sie nie obudzili i przeczytali ze zaczynamy od 4 ligi. WISLA KRAKOW TO NIE TYLKO TYTULY TO PRZEDE WSZYSTKIM WIERNI KIBICE. Pokazmy pilkarskiej Polsce ze nie skladamy broni tylko walczymy o lepsze jutro. Budujmy razem klub o ktorym znowu bedzie glosno w calej Europie bo my jestesmy WISLA KRAKOW nie zadne amici czy koralikowa legiunia tylko WISLA!
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|