Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1372
Stary 02.06.2015, 08:22
Czyli w sumie jesteśmy w dupie, Cupial inwestować nie będzie, długu nam nie umorzy aa sprzedać klubu tez nie sprzeda, bo kto wyda prawie 100 baniek (razem z długami) na klub w Polsce? Nie wiem czy nie bardziej oplacaloby się ogłoszenie upadłości, start od 0 i w 4 lata znowu jesteśmy w e klapie i bijemy się o mistrza, a tak to nie wiadomo ile ta stagnacja będzie trwała...
Odpowiedz cytując