Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 02.06.2015, 07:23
Tak jak się można było spodziewać, wyścig o 4.miejsce to wyścig między ślepym, kulawym, garbatym i niedojebanym umysłowo. Kogo do czego przyporządkujecie - to już Wasza inwencja. W każdym razie stawiam na remis 1:1.
Odpowiedz cytując