Davss875 napisał(a):

Niech już odejdą: Garguła, Dudka, Stępiński itd.
Stilic chcialbym zeby zostal, ale wiadomo kasa dla niego najważniejsza, Barrientos niech jeszcze zostanie na pol roku.
Cywka i Majewski byloby super. Wziasc Alvarinho, Micaela z Zawiszy.
Kadra na nastepny sezon; Buchalik, Miskiewicz, Bieszczad
Głowacki, Burliga, Jovic, Guzmics, Sadlok, Żemlo, Czekaj
Uryga, Stjepanovic, Stilic, Cywka, Majewski, Guerrier, Sarki, Barrientos
Jankowski, Brozek, Boguski, Alvarinho
|
bardzo fajnie że można wiziąść Alvarinho i Micaela
problem w tym że Osuch na to nie pójdzie
bo jak mniemam kasy za nich nie damy
bo niby skąd