Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17289
Stary 02.06.2015, 07:20
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Niech już odejdą: Garguła, Dudka, Stępiński itd.
Stilic chcialbym zeby zostal, ale wiadomo kasa dla niego najważniejsza, Barrientos niech jeszcze zostanie na pol roku.
Cywka i Majewski byloby super. Wziasc Alvarinho, Micaela z Zawiszy.

Kadra na nastepny sezon; Buchalik, Miskiewicz, Bieszczad
Głowacki, Burliga, Jovic, Guzmics, Sadlok, Żemlo, Czekaj
Uryga, Stjepanovic, Stilic, Cywka, Majewski, Guerrier, Sarki, Barrientos
Jankowski, Brozek, Boguski, Alvarinho
bardzo fajnie że można wiziąść Alvarinho i Micaela
problem w tym że Osuch na to nie pójdzie
bo jak mniemam kasy za nich nie damy
bo niby skąd
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując