Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17286
Stary 02.06.2015, 02:18
Niech już odejdą: Garguła, Dudka, Stępiński itd.
Stilic chcialbym zeby zostal, ale wiadomo kasa dla niego najważniejsza, Barrientos niech jeszcze zostanie na pol roku.
Cywka i Majewski byloby super. Wziasc Alvarinho, Micaela z Zawiszy.

Kadra na nastepny sezon; Buchalik, Miskiewicz, Bieszczad
Głowacki, Burliga, Jovic, Guzmics, Sadlok, Żemlo, Czekaj
Uryga, Stjepanovic, Stilic, Cywka, Majewski, Guerrier, Sarki, Barrientos
Jankowski, Brozek, Boguski, Alvarinho
Odpowiedz cytując