Temat
:
[36 kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, 3 czerwca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
santiago_1986
Member
Od: 07.2009
Offline
#
7
01.06.2015, 21:14
Niestety doszło to tego, że wynik meczu trzeba rozpatrywać z punktu widzenia tego, której drużynie bardziej zależy na tym żeby NIE zagrać w LE. Śmierdzi remisem.
santiago_1986
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do santiago_1986
Znajdź inne posty napisane przez santiago_1986