Wyświetl pojedynczy post
santiago_1986
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 01.06.2015, 21:14
Niestety doszło to tego, że wynik meczu trzeba rozpatrywać z punktu widzenia tego, której drużynie bardziej zależy na tym żeby NIE zagrać w LE. Śmierdzi remisem.
Odpowiedz cytując