Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1366
Stary 01.06.2015, 20:13
Ciekaw jestem ile (w przybliżeniu)wynosi teraz dług Wisły wobec Telefoniki? Wie ktoś? I jak to z nim jest klub ma jakieś określone terminy na splacanie go? Co w przypadku bankructwa Wisły ? Zostaje czy go nie ma ?
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 01.06.2015 o godz. 20:30.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując