|
Ciekaw jestem ile (w przybliżeniu)wynosi teraz dług Wisły wobec Telefoniki? Wie ktoś? I jak to z nim jest klub ma jakieś określone terminy na splacanie go? Co w przypadku bankructwa Wisły ? Zostaje czy go nie ma ?
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 01.06.2015 o godz. 20:30.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|