ZawszeSztywny napisał(a):

|
Kukiz nie opanuje wszystkiego i na jego plecach wejdzie wielu "uśpionych" platfusów, którzy po wyborach odłączą się jako "niezależni"
|
dokładnie tak będzie, do tego służby wpuszczą mu armię kretów , ale jakiś procent "normalnych" przejdzie i mam nadzieje że to wystarczy łącznie z Pisem do większości konstytucyjnej