Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32021
Stary 01.06.2015, 20:01
ZawszeSztywny napisał(a):Wyświetl post
Kukiz nie opanuje wszystkiego i na jego plecach wejdzie wielu "uśpionych" platfusów, którzy po wyborach odłączą się jako "niezależni"
dokładnie tak będzie, do tego służby wpuszczą mu armię kretów , ale jakiś procent "normalnych" przejdzie i mam nadzieje że to wystarczy łącznie z Pisem do większości konstytucyjnej