Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1364
Stary 01.06.2015, 18:40
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Pierwszym zadanie jest ustabilizowanie budżetu i wyjście z długów zewnętrznych + zaległych pensji i mam wrażenie że jest to teraz realizowane.
Po realizacji tego etapu są 3 drogi
1) zostajemy z budżetem około 30 mil licząc na jakiś drobnych sponsorów i zajmując miejsca koło 5 raz wyżej raz niżej
2) Cupiał sprzedaje część udziałów i w zależności od uzyskanej kwoty + pozyskanego sponsora zaliczamy progres
3) Cupiał sprzedaje Wisłę i tu jest wielka niewiadoma bo w zależności od inwestora może się wszystko zdarzyć.

Innych dróg raczej nie widzę
Zrównoważony i dobrze zużytkowany budżet na poziomie 30 to byłby pewnie 3-4 budżet w extra po L, Amice i Lechii. i realna szansa na pudło Jaki budźet ma Jaga albo Śląsk, który za chwilę straci wielkie dotacje miejskie?
Ci z Was, którzy domagają się szczerej i jednoznacznej deklaracji BC nie zastanowią się nad skutkami jeśli powie: nie dokładam bo nie mam/nie chce mi się...
- 3 tysiące, a potem mniej na trybunach
- gra wychowankami + dziadami typu Żytko i zgrani emeryci
- spadek i kompletny brak perspektyw

A teraz można się jeszcze przynajmniej łudzić, że coś się odmieni.
Odpowiedz cytując