Savik napisał(a):

Grał dzisiaj tak, jakby starał się bardzo nie przeszkadzać swojemu nowemu pracodawcy
|
Znaczy komu? Legii?! Do której nigdy nie trafi po tym, jak został zawieszony za śpiewanie obrażających ją piosenek na fecie mistrzowskiej Amiki Poznań?
Wiadomo, że innego pracodawcę znajdzie, może nawet w naszej lidze, ale na pewno nie będzie to klub spod znaku nauki jazdy.
Weź się zorientuj w temacie zanim jakąś kompletną bzdurę napiszesz...