Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9500
Stary 01.06.2015, 18:14
Savik napisał(a):Wyświetl post
Grał dzisiaj tak, jakby starał się bardzo nie przeszkadzać swojemu nowemu pracodawcy
Znaczy komu? Legii?! Do której nigdy nie trafi po tym, jak został zawieszony za śpiewanie obrażających ją piosenek na fecie mistrzowskiej Amiki Poznań?
Wiadomo, że innego pracodawcę znajdzie, może nawet w naszej lidze, ale na pewno nie będzie to klub spod znaku nauki jazdy.

Weź się zorientuj w temacie zanim jakąś kompletną bzdurę napiszesz...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.06.2015 o godz. 18:20.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując