szprotson napisał(a):

dobry na skrzydło ponieważ
A) Ma drybling i potrafi wygrać pojedynek 1 na 1 (NIE)
B) Ma wrzutke (NIE)
C) Ma szybkość - TAK
D) Ma wydolność - TAK
Hmm...wydaje mi sie ze z takimi umiejętnościami to znajdziemy chłopaka w III lidze który będzie mniej hajsu kosił.
|
Gdybyśmy mieli w III lidze chłopaków z takimi umiejętnościami, Polska najprawdopodobniej byłaby światową potęgą piłkarską. Rozumiem, że takie porównania świetnie wyglądają na forum, ale pomiędzy "1" a "10" jest cała skala ocen. Jović może nie jest najlepszym obrońcą ekstraklasy, ale jakoś strasznie od czołowych nie odstaje. Poza tym poczekajmy z ocenami. Na razie i tak szybciej się zaaklimatyzował niż Ostoja, Nikola czy Barrientos. Być może w następnym sezonie będzie jeszcze lepiej. W każdym razie niezależnie od opinii to szczyt tego na co nas teraz stać. No i on i Burliga to solidnie osadzona przynajmniej jedna pozycja.