Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17282
Stary 01.06.2015, 16:57
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
powiem więcej, jeśli nie ściągniemy go w najbliższym okienku transferowym to będziemy największymi frajerami pod słońcem...
a jesli go ściągniemy i on nie będzie nic grał to będziemy wtedy kim?
Albo jeśli go ściagniemy a on zerwie więzadła i będzie po chłopie. Kim wtedy będziemy panie nostradamus?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując