tomasz_19 napisał(a):

|
powiem więcej, jeśli nie ściągniemy go w najbliższym okienku transferowym to będziemy największymi frajerami pod słońcem...
|
a jesli go ściągniemy i on nie będzie nic grał to będziemy wtedy kim?
Albo jeśli go ściagniemy a on zerwie więzadła i będzie po chłopie. Kim wtedy będziemy panie nostradamus?