filemon napisał(a):

|
Zastanawiam się, czy nie lepiej by było gdyby to Burliga grał niżej, a Jović wyżej.
|
Byłoby to samo, żaden z nich nie nadaje się na skrzydłowego.
FraMat napisał(a):

|
Obecność Donalda od początku zamiast Rafała spowodowałaby stratę większej liczby bramek w W-wie.
|
Można było postawić na obu jednocześnie.