Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 01.06.2015, 15:59
filemon napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się, czy nie lepiej by było gdyby to Burliga grał niżej, a Jović wyżej.
Byłoby to samo, żaden z nich nie nadaje się na skrzydłowego.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
Obecność Donalda od początku zamiast Rafała spowodowałaby stratę większej liczby bramek w W-wie.
Można było postawić na obu jednocześnie.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 01.06.2015 o godz. 16:01.
Odpowiedz cytując