|
Tyle, że to Boguski tak naprawdę odwala całą czarną robotę w Wiśle. To on biega i przeszkadza przeciwnikowi na całej długości i szerokości boiska. To dzięki temu, ze Boguski oddaje całe serce i całe płuca przeciwnik nie może sobie spokojnie pograć. To tylko tak długo jak długo na boisku w Białymstoku był Boguski nie straciliśmy gola, bo Jaga nie mogła się rozpędzić.
Obecność Donalda od początku zamiast Rafała spowodowałaby stratę większej liczby bramek w W-wie.
Ale to tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|