Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 01.06.2015, 13:28
Jak to ktoś tam dobrze napisał, że nic nowego , prawie każda bramka Legii w grupie mistrzowskiej obarczona jest "ślepotą" sędziego. Do wałków na rzecz Legii ludzie już powoli się tak przyzwyczaili, ze traktują je jako normę.
Odpowiedz cytując