FraMat napisał(a):

Oczywiście, po raz kolejny znajdują się na forum nowe osoby, które nie rozumieją różnicy pomiędzy inwestowaniem poprzez darowizny na rzecz klubu, a pożyczaniem klubowi pieniędzy , które klub ma obowiązek, po rozsądnym obracaniu nimi, zwrócić z odsetkami.
Cupiał, z wielu względów wybrał pożyczkę zamiast darowizny.
Oczywiście, nie zapominam przy tym, że jedyną rzeczą, jak w tym nie gra, jest to, że pożyczonymi pieniędzmi klub powinien był, przy odpowiednich zabezpieczeniach dla pożyczkodawcy, obracać samodzielnie. Skoro Cupiał nieustannie wtrącał się w sposób obracania pożyczoną przez Telefonikę gotówką, to powinien również ponieść konsekwencje, także finansowe, tego, że tymi pieniędzmi źle obracano.
|
Gdyby darowizna była inwestycją, to nie nazywałaby się darowizną