|
Widzę zę kolega FraMat ma jakieś pretensje do Pana Bogusława.
Drugi twój post dzis czytam i drugi raz masz w podobnym tonie.
Raz że przez to że wtrącał sie do tego jak Wisła obracała środkami finansowymi ( a przecież jest włąscicielem ) to powinien ponieś konsekwencje finansowe i nie domagać sie zwrotu swojej kasy.
A teraz że tak naprawde to od samego początku chodzilo o tereny okołostadionowe ...
|