Wyświetl pojedynczy post
Ketjow123
Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1361
Stary 01.06.2015, 13:22
Widzę zę kolega FraMat ma jakieś pretensje do Pana Bogusława.
Drugi twój post dzis czytam i drugi raz masz w podobnym tonie.

Raz że przez to że wtrącał sie do tego jak Wisła obracała środkami finansowymi ( a przecież jest włąscicielem ) to powinien ponieś konsekwencje finansowe i nie domagać sie zwrotu swojej kasy.

A teraz że tak naprawde to od samego początku chodzilo o tereny okołostadionowe ...
Odpowiedz cytując