PiVoSH92 napisał(a):

|
Przecież to nie jego wina, że został wyznaczony do krycia Rzeźniczaka. A weź tu go upilnuj będąc głowę niższy...
|
Zacznijmy od tego, że chama Rzeźniczaka dawno nie powinno być na boisku za uderzenie łokciem w twarz Brożka. Po raz kolejny pokazuje, że buractwo to jeden z jego największych "atutów" boiskowych.