|
Od kilku sezonow stoimy nad przepaścią i najgorsze jest to ze nic się nie zmienia na lepsze polecimy w końcu i tak to się skończy ... Straszne jest to ze nikt z nas nie ma pojęcia jakie zamiary względem Wisły ma Cupial .
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|