Manhunt napisał(a):

|
Co ty .......isz ? Jovic przez większość czasu radził sobie dobrze był to poprawny mecz w jego wykonaniu.
|
Poprawny? Wszystkie groźniejsze akcje 7egii zaczynały się od wkręcenia go w boisko. Koleś totalnie się gubił. Oby Bury wreszcie wrócił tam gdzie jego miejsce, czyli na PO.