Lukasz napisał(a):

|
Pytanie w sumie redukuje się do tego czy nauczyliśmy się czegoś na własnych błędach, czy też nie i nadal gramy 'va banque' stawiając wszystko co mamy na sukces sportowy. BDW Podmienić Stilica na Meliksona, LE na LM, Gaszyskiego za Basałaja i wracają stare demony. Braknie znów 3 min czy tez 3 punktów.
|
a potem braknie 3 lub 30 milionów i wyladujemy
w A klasie